Oglas StanoviKragujevac-1632-1

Dvosoban stan na prodaju, 48m2, 75.000€

Šifra oglasa: StanoviKragujevac-1632-1
Kragujevac, Erdoglija
Dvosoban, 48m2, Erdoglija Kragujevac, sa terasom

75.000 €

1.562,50 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
Klikni na dugme da vidis broj
0693619770

Kliknite i ostavite kontakt kako biste saznali kako ovaj stan možete kupiti uz pomoć stambenog kredita:

Dodatno:
75.000 €
48 m2
Stan
Renovirano
2.0
5/5
Centralno
Uknjiženo
Terasa
Oglas ažuriran: 08.05.2026 (15:25)
Oglas proveren: 21.05.2026 (16:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
StanoviKragujevac-1632-1
Renoviran opremljen dvosoban stan u Erdogliji od 48m2 + 16m2 terasa. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak  sa trpezarijom, kuhinja koja izlazi na terasu, spavaća soba. Stan je opremljen i prodaje sa stvarima, a ima i podrum od 6m2. Na odličnoj lokaciji, osvetljen i sa veoma lepim pogledom.  
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
Klikni na dugme da vidis broj
0693619770

Kontaktiraj oglašivača
Alfa & Omega 034 - profilna slika
Klikni na *** za prikaz broja telefona
0693619770

Broj u registru: 616

Slični oglasi: