Oglas StanoviKragujevac-3255

Dvosoban stan na prodaju, 38m2, 76.000€

Šifra oglasa: StanoviKragujevac-3255
Kragujevac
Dvosoban, 38m2, sa terasom

76.000 €

2.000,00 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
034 210 44 33

Kliknite i ostavite kontakt kako biste saznali kako ovaj stan možete kupiti uz pomoć stambenog kredita:

Dodatno:
76.000 €
38 m2
Stan
Izvorno
2.0
4
-
Uknjiženo
Terasa
Oglas ažuriran: 12.05.2026 (13:30)
Oglas proveren: 12.05.2026 (12:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
StanoviKragujevac-3255
U ponudi je dvosoban, namešten stan u donjem delu Daničićeve ulice.

Struktura stana:

• Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom

  • Spavaća soba sa izlazom na terasu

  • Hodnik

  • Kupatilo

Stan se prodaje sa većinom stvari što ga čini spremnim za useljenje.

Grejanje u stanu je na gas, pružajući efikasno i ekonomično rešenje za zimski period.

Mogućnost kupovine stana putem stambenog kredita pruža fleksibilnost u finansijskom planiranju.
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
034 210 44 33

Savremen Dom - profilna slika
Broj u registru: 230

Slični oglasi: